

Flere artikler innen Jul i SFO
Nissen som frøs på bena
Man kan lage et helt tetaterstykke og mye mer ved hjelp av dyktige barneveiledere i SFO. Her er erfaringen fra noen som har prøvt.
Les mer >>Ullnisser
Fabelaktige ullnisser som alle SFO-barn vil beherske å lage.
Les mer >>Den magiske dør til julelunsjen
De ansatte ved Elvetun SFO ville skape litt magi når ungene ankom årets julelunsj. Det klarte de ved enkle grep.
Les mer >>Lys opp i mørket
Lag fargerike og kreative vinterlykter sammen med barna! Når mørketiden kommer er dette en fin aktivitet å gjøre ute.
Les mer >>Jule-ein, jule-to, jule-dorulltre
Ut med dorullnissen, grana, furua og einebærbusken,- inn med dorull-juletreet!
Les mer >>Påmelding til juleferien
Hilde Mathisen har sendt oss påmeldingen som de sender ut til sine foreldre i forbindelse med juleferien.
Les mer >>Presanger med vifteform
Lei av at nesten alle pakkar ser like ut og tydelig ber preg av forhasta innpakking som ofte er utført av forkava butikkpersonale i ei fortørna og hektisk førjulstid?
Les mer >>Dekorative pepperkaker
Vi har fått oversendt et godt forslag til hvordan pepperkakene rundt om kan bli enda mer innbydende.
Les mer >>Besteforeldrekaffe
Godt nytt år ! Jeg starter det nye året sammen med en gjeng strålende barneveiledere i Mosjøen. Og et tips fra Kulstad SFO er egen dag for besteforeldre.
Les mer >>