Les også
Mønster med lim
Lim kan brukes til mange ting. Her er lim kombinert med aluminiumsfolie.
Les mer >>Gøy med kartong. Del 2
Her kommer del 2 av kartongprosjektet mitt. Relieff med høyde denne gangen.
Les mer >>Bit for bit
Denne oppgaven er morsom. Resultatene blir ofte fargesprakende og spennende. Bildene blir til ved at barna fyller et på forhånd opptegnet motiv med avrevne papirbiter.
Les mer >>Gøy med kartong. Del 3.
Vi er ikke helt ferdig med kartong enda. Denne gangen skal vi pynte oss litt, og lage flotte smykker.
Les mer >>Fargerike fingertupper
Litt flytende farge på en fingertupp, og du har en stempelpute som kan forme flotte mønster på arket
Les mer >>Ta med maleskrin og pensler ut..
Skoleferien er i gang, mens vi i SFO har noe flotte uker igjen på jobb. Skal dere til stranden vil jeg anbefale å ta med maleskrin og pensler. Og husk fotoapparat..
Les mer >>På sekretærens kontor
En dag jeg var inne hos sekretæren på Volden skole, og fant litt emballasje. Du vet denne plasten som beskytter varene skolen bestiller.
Les mer >>Ut i luften, opp i trærne
Har du lyst til å være kreativ ute? Jeg håper denne teknikken kan inspirere deg til å gå ut i luften og opp i trærne.
Les mer >>Hjerteblader
Bladene er så vakre om dagen.. Her kommer enda en teknikk som dere kan prøve dere på.
Les mer >>




