Les også
Lett som en fjær
Her kommer en teknikk jeg har hatt lyst til å vise dere lenge. En varm sommerdag ute i hagen, og bildene var på plass.
Les mer >>Sy et bilde
Å se flere muligheter i materialene synes jeg er gøy. Tråd og kartong i en litt annen variant kommer her.
Les mer >>Sensommerblader
Hvert eneste år må vi lage bilder med blader. I år kan vi godt begynne litt tidelig..
Les mer >>Julenissen blir også glad for julekort!!
Lyst til å skrive kort/brev til julenissen som fellesaktivitet/dugnad i SFO. Underteikna har kosa seg med denne aktiviteten ilag med barna mange gangar....og gjett, vi får alltid svar frå nissen.
Les mer >>Ta med maleskrin og pensler ut..
Skoleferien er i gang, mens vi i SFO har noe flotte uker igjen på jobb. Skal dere til stranden vil jeg anbefale å ta med maleskrin og pensler. Og husk fotoapparat..
Les mer >>Ut i luften, opp i trærne
Har du lyst til å være kreativ ute? Jeg håper denne teknikken kan inspirere deg til å gå ut i luften og opp i trærne.
Les mer >>Jule-ein, jule-to, jule-dorulltre
Ut med dorullnissen, grana, furua og einebærbusken,- inn med dorull-juletreet!
Les mer >>Perledykkarar
Trenger dere ideer til morsdag eller valentindag, les dette.. Gode tips fra Janne Kristin & co.
Les mer >>Prikk, prikk, prikk..
Her får du et tips til hvordan du kan bruke tusjene dere har på SFO. En enkel, men litt tidkrevende oppgave. Resultatet blir annerledes og flott.
Les mer >>




