Les også
Julenissen blir også glad for julekort!!
Lyst til å skrive kort/brev til julenissen som fellesaktivitet/dugnad i SFO. Underteikna har kosa seg med denne aktiviteten ilag med barna mange gangar....og gjett, vi får alltid svar frå nissen.
Les mer >>Hokus pokus farger
Dette er en flott teknikk for å få fram fargerike motiver, den er også ganske enkel og krever ikke mye forberedelser.
Les mer >>Maling
Jeg har prøvet mange typer maling fra forskjellige produsenter, og kvaliteten er stort sett den samme overalt. De forskjellige materialforvalterne har et godt utvalg, og du har muligheten til å få maling som passer til alle typer maleteknikker.
Les mer >>Papir og glass
Her kommer en variant av en ”gammel” kjent teknikk. Denne gangen skal du bruke farget papir og en glassplate.
Les mer >>Lim og salt
Her kommer en teknikk som jeg synes er spennende. Dette resultatet blir også annerledes og flott.
Les mer >>Gøy med kartong. Del 2
Her kommer del 2 av kartongprosjektet mitt. Relieff med høyde denne gangen.
Les mer >>Hyllest til regnværet
Så kom det endelig litt regn igjen. Hva er vel bedre å glede seg over regnet og bli litt inspirert? I regnvær er det deilig å slippe å bli våt og da trenger vi en paraply.
Les mer >>Klipp, klipp,klipp..
Jeg kjøpte en gang en såkalt urtesaks. Den fungerte dårlig på urter, men desto bedre på ark.
Les mer >>Mønster med lim
Lim kan brukes til mange ting. Her er lim kombinert med aluminiumsfolie.
Les mer >>



