Flere artikler innen Jul i SFO
Hjerte for musikk og makaroni med stjernestatus
Desse hjerta vert så flotte at du formelig kan høyre julesangane frå juletreet. Kjapt, kjekt og tradisjonellt, med musikalsk vri.
Les mer >>Julebord
Her har vi fått en skikkelig "godsak" og et godt tips til aktivitet neste jul.
Les mer >>Vi tenner lys i desember
Kva er vel ikkje meir triveleg og stemningsfullt enn når barna sit med strålande, funklande blikk klar til å tenne adventslysa?
Les mer >>Julestemning
For å sette oss i julestemning har Monica sendt oss et bilde av adventskalenderen deres.
Les mer >>Her er noen av årets julekalendere.
Årets julekalendere er i boks. Tusen takk for gode forslag, til nytte for oss alle. Det er fantastisk artig at dere har tatt utfordringen.
Les mer >>Klesvask i nisseland
I nisseland er det etter tradisjonen stor ståhei i desember! Nissemor (som så mange andre mødre) er som vanleg stressa og har kome i skade for å vaske nissedrakta til sjølvaste julenissen uten å vrenge lommene.
Les mer >>Tittel til deg
Synes du assistent er en betegnende tittel for jobben som gjøres av de fleste ansatte i SFO? Vi synes ikke det...
Les mer >>Julekaker
Da er det igjen tid for å forberede julen på SFO'er landet rundt. Her er noen tips i forhold til julebaksten.
Les mer >>Gips til jul
En enkel teknikk til den siste dagen før høytiden starter. God jul!
Les mer >>