Les også
Marthes regnbuedrøm del 4
Marthe har jobbet i SFO i til sammen 17 år, de siste 12 ved Volden skole i Tønsberg. Hun har alltid vært opptatt av å jobbe kreativt med barn, og har hatt god mulighet til dette gjennom arbeidet sitt. I flere år har hun hatt kunstgruppe i SFO.Denne gangen kan vi lære hvordan vi lager tredimensjonelle fisker.
Les mer >>Eventyrkroker ute og inne
Bruk stoffer til å avgrense eller skape nye små kroker i et rom. Perfekt når man har liten plass eller bare som en morsom effekt.
Les mer >>Sommarfugl i garderobeland
Sommerfuglene blir så fine at de nesten letter på egen hånd. Gir flott kunstutstilling på slitne SFO-vegger.
Les mer >>Fargerikt og flott
I dagens teknikk har jeg brukt farget papir. Runde bitte små ark fra en hullmaskin.
Les mer >>Lett som en fjær
Her kommer en teknikk jeg har hatt lyst til å vise dere lenge. En varm sommerdag ute i hagen, og bildene var på plass.
Les mer >>Årets store juleutfordring
Vi trenger alle gode tips og ideer til juleverkstedet. Klikk deg inn og se hva du kan bidra med.
Les mer >>Ismaling
Denne oppgaven representerer virkelig nysgjerrigheten og undringen til barn. Teknikken er like enkel som den er morsom - og er en iskald fornøyelse.
Les mer >>Man trenger da ikke ark...
Nå er det tid for å ta med maling og pensler ut i skolegården igjen. Snøen er fin og hvit, men er sannelig flott med litt farge også..
Les mer >>Q-tips i system
Å bruke helt vanlige ting på en annerledes måte synes jeg er kjempemorsomt. Litt surfing på nettet, og jeg fant denne morsomme teknikken.
Les mer >>




