Les også
Klipp, klipp,klipp..
Jeg kjøpte en gang en såkalt urtesaks. Den fungerte dårlig på urter, men desto bedre på ark.
Les mer >>Forandring fryder
Her kommer en ny utfordring til deg og dine kolleger. Håper dere er klare for å tenke smart og kanskje prøve noe dere aldri har gjort før. Bli med på forandring fryder!
Les mer >>En mappe for det meste
I løpet av et SFO-år tegner og maler barna mange flotte kunstverk. Så fine er de, at de er verdt å ta vare på.
Les mer >>Funnet i kjelleren, del 2
Nå håper jeg våren kommer snart..! De flotte grønne bladene og den blå himmelen har vært inspirasjonen min denne gangen.
Les mer >>Verdens fineste tre
Her kommer et vakkert kunstverk laget av 2.klassingene på Volden SFO. Verdens fineste drømme-tre, kaller vi det.
Les mer >>Sensommerblader
Hvert eneste år må vi lage bilder med blader. I år kan vi godt begynne litt tidelig..
Les mer >>Fettstifter
Når du skal velge hvilken type fettfarger du skal bestille, er det viktig at du tenker på hvilke bruksområder de skal dekke.
Les mer >>Smykker fra naturen
Nå blir været varmere og det er deilig å sitte og slappe av og småprate i solen. Med denne teknikken kan dere virkelig kose dere og bli inspirert av hverandre.
Les mer >>Splash!
Finn frem pappesker og søppelposer, nå skal det splashes!
Les mer >>




