Høstblader av kaffefilter
Nydelige fantasiblader av kaffefilter er dagens aktivitet.
Les mer >>Papp til vinduet
Endelig titter solen frem igjen etter en lang tid bak skyene. Her kommer en teknikk du kan fange solstrålene med.
Les mer >>Hokus pokus farger
Dette er en flott teknikk for å få fram fargerike motiver, den er også ganske enkel og krever ikke mye forberedelser.
Les mer >>Sy et bilde
Å se flere muligheter i materialene synes jeg er gøy. Tråd og kartong i en litt annen variant kommer her.
Les mer >>Glitrende blomster
Det er mange forskjellige måter å lage blomster på. Her er en teknikk med maling, glitter og du bruker tuppen på en pensel.
Les mer >>Eventyrkroker ute og inne
Bruk stoffer til å avgrense eller skape nye små kroker i et rom. Perfekt når man har liten plass eller bare som en morsom effekt.
Les mer >>Klipp, klipp,klipp..
Jeg kjøpte en gang en såkalt urtesaks. Den fungerte dårlig på urter, men desto bedre på ark.
Les mer >>Forandring fryder
Her kommer en ny utfordring til deg og dine kolleger. Håper dere er klare for å tenke smart og kanskje prøve noe dere aldri har gjort før. Bli med på forandring fryder!
Les mer >>Fargerike såpebobler
Har du såpeboblevann? Sett farge på det og blås i vei..
Les mer >>





