Les også
Vakre snøkrystaller
Snøkrystaller er vakkert. Jeg synes de spesielt vakre når de er tynne og litt gjennomskinnelige.
Les mer >>Gøy med kartong. Del 3.
Vi er ikke helt ferdig med kartong enda. Denne gangen skal vi pynte oss litt, og lage flotte smykker.
Les mer >>Gøy med kartong. Del 1
Kartong er et kjempefint materiale å jobb med. Gratis kan det også være.
Les mer >>Funnet i kjelleren, del 1
Nå har jeg vært i kjelleren og funnet Depron. Hva er det og hva kan det brukes til?
Les mer >>Forandring fryder
Her kommer en ny utfordring til deg og dine kolleger. Håper dere er klare for å tenke smart og kanskje prøve noe dere aldri har gjort før. Bli med på forandring fryder!
Les mer >>En mappe for det meste
I løpet av et SFO-år tegner og maler barna mange flotte kunstverk. Så fine er de, at de er verdt å ta vare på.
Les mer >>Ta med maleskrin og pensler ut..
Skoleferien er i gang, mens vi i SFO har noe flotte uker igjen på jobb. Skal dere til stranden vil jeg anbefale å ta med maleskrin og pensler. Og husk fotoapparat..
Les mer >>Maling og plast
Dette er en morsom teknikk, som har mange muligheter. Jeg foreslår at du tester ut litt på egenhånd.
Les mer >>Klesvask i nisseland
I nisseland er det etter tradisjonen stor ståhei i desember! Nissemor (som så mange andre mødre) er som vanleg stressa og har kome i skade for å vaske nissedrakta til sjølvaste julenissen uten å vrenge lommene.
Les mer >>



