Les også
Maling og plast
Dette er en morsom teknikk, som har mange muligheter. Jeg foreslår at du tester ut litt på egenhånd.
Les mer >>Gøy med kartong. Del 2
Her kommer del 2 av kartongprosjektet mitt. Relieff med høyde denne gangen.
Les mer >>Fargerike fingertupper
Litt flytende farge på en fingertupp, og du har en stempelpute som kan forme flotte mønster på arket
Les mer >>Pappblomster
Jeg liker å bruke ting jeg finner rundt om kring, gjerne noe som skal kastes. Denne gangen har jeg funnet pappemballasje som vi får gjennom fruktordningen på skolen.
Les mer >>Regnkunst
Endelig kom regnet… Vel, det er vel ikke akkurat drømmeværet, men når det først kommer får man gjøre det beste ut av det.
Les mer >>Glitrende kongler
Nå for tiden er det nærmest et ”must” å ta med naturen inn i stua. Jeg har valgt å hente inn flotte kongler og pynte dem glitrende og flotte..
Les mer >>Å male med en ballong
Det er spennende å prøve nye måter å få malingen ned på arket på. Hva med å male med en ballong?
Les mer >>Papp til vinduet
Endelig titter solen frem igjen etter en lang tid bak skyene. Her kommer en teknikk du kan fange solstrålene med.
Les mer >>Glitrende blomster
Det er mange forskjellige måter å lage blomster på. Her er en teknikk med maling, glitter og du bruker tuppen på en pensel.
Les mer >>





