Les også
Marthes regnbuedrøm del 3
Marthe har jobbet i SFO i til sammen 17 år, de siste 12 ved Volden skole i Tønsberg. Hun har alltid vært opptatt av å jobbe kreativt med barn, og har hatt god mulighet til dette gjennom arbeidet sitt. I flere år har hun hatt kunstgruppe i SFO. Denne gangen er det krøllebilde som er utfordringen.
Les mer >>Kjempekule julekuler med smell!
Ja, det er faktisk fakta. Desse julekulene er det smell i.
Les mer >>Å male med en ballong
Det er spennende å prøve nye måter å få malingen ned på arket på. Hva med å male med en ballong?
Les mer >>Uro
Har du lyst til å pynte litt på SFO, nå som det er sommer?
Les mer >>Gøy med kartong. Del 2
Her kommer del 2 av kartongprosjektet mitt. Relieff med høyde denne gangen.
Les mer >>Hokus pokus farger
Dette er en flott teknikk for å få fram fargerike motiver, den er også ganske enkel og krever ikke mye forberedelser.
Les mer >>Marthes regnbuedrøm!
På Volden SFO har jeg hatt kunstgruppe i mange år. Alle grupper er forskjellige og opplegget varierer fra år til år. I tiden fremover skal jeg dele gode ideer i en serie artikler her på sfonett.
Les mer >>Fargerikt og flott
I dagens teknikk har jeg brukt farget papir. Runde bitte små ark fra en hullmaskin.
Les mer >>Q-tips i system
Å bruke helt vanlige ting på en annerledes måte synes jeg er kjempemorsomt. Litt surfing på nettet, og jeg fant denne morsomme teknikken.
Les mer >>





