Les også
Hjerteblader
Bladene er så vakre om dagen.. Her kommer enda en teknikk som dere kan prøve dere på.
Les mer >>Fargerike fingertupper
Litt flytende farge på en fingertupp, og du har en stempelpute som kan forme flotte mønster på arket
Les mer >>Funnet i kjelleren, del 1
Nå har jeg vært i kjelleren og funnet Depron. Hva er det og hva kan det brukes til?
Les mer >>Hyllest til regnværet
Så kom det endelig litt regn igjen. Hva er vel bedre å glede seg over regnet og bli litt inspirert? I regnvær er det deilig å slippe å bli våt og da trenger vi en paraply.
Les mer >>Et vennskapsarmbånd
På Volden SFO har vi fått nye medarbeidere. Mona har jobbet i SFO i mange år og hun har mye å lære oss andre. Blant annet denne teknikken.
Les mer >>Årets store juleutfordring
Vi trenger alle gode tips og ideer til juleverkstedet. Klikk deg inn og se hva du kan bidra med.
Les mer >>Marmorering
Her er en fantastisk fasinerende teknikk. Den er ikke ny, men gammel og kjent for mange. Her klarer man aldri å slutte, når man først har begynt.
Les mer >>Marthes regnbuedrøm del 4
Marthe har jobbet i SFO i til sammen 17 år, de siste 12 ved Volden skole i Tønsberg. Hun har alltid vært opptatt av å jobbe kreativt med barn, og har hatt god mulighet til dette gjennom arbeidet sitt. I flere år har hun hatt kunstgruppe i SFO.Denne gangen kan vi lære hvordan vi lager tredimensjonelle fisker.
Les mer >>Forvandling fryder blyantene
Her kommer min variant av forvandling fryder, blyanter. Hvis du har lyst til å prøve, er det bare å finne frem alt du kan tenke deg av ting og tang å pynte med.
Les mer >>



