Les også
Uro
Har du lyst til å pynte litt på SFO, nå som det er sommer?
Les mer >>Her er noen av årets julekalendere.
Årets julekalendere er i boks. Tusen takk for gode forslag, til nytte for oss alle. Det er fantastisk artig at dere har tatt utfordringen.
Les mer >>Klesvask i nisseland
I nisseland er det etter tradisjonen stor ståhei i desember! Nissemor (som så mange andre mødre) er som vanleg stressa og har kome i skade for å vaske nissedrakta til sjølvaste julenissen uten å vrenge lommene.
Les mer >>Du og jeg og dompappen
Vi markerer Prøysenåret 2014med, dompappane opp i lia som kava i snøbrøyta,- og der ingen hadde vore i jula før..heisann og hoppsann og tralala.
Les mer >>Orden i systemet
I skolesaker er det viktig å holde orden. I denne teknikken kan barna få hjelp til å lage et fint oppholdsom for blyanter og farger.
Les mer >>Williams spill
Han kom hjem fra skolen en dag, full av energi og sa: ”Mamma skal jeg lage et spill?”
Les mer >>Å oppleve øyeblikket
Nå for tiden får vi høre hvor viktig det er å leve i nuet og oppleve øyeblikkene som fyller dagen vår. I denne teknikken er det akkurat det som er meningen.
Les mer >>Gøy med kartong. Del 1
Kartong er et kjempefint materiale å jobb med. Gratis kan det også være.
Les mer >>De magiske øyeblikkene
Alle de magiske øyblikkene man opplever sammen med barna, er den viktigste motivasjonfaktoren i mitt verkstedsarbeid.
Les mer >>





